Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-04-20 21:11:48

Arion

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 14
Punktów :   

Rasy

no dobra żeby nie było że nic nie robicie tylko piszecie jak to bywało na wcześniejszym forum o którym nie wiecie xD

Jak już mamy mieć 5 ras to wypadałoby o nie zadbać i zrobić opisy, w których wyjaśni się dokładnie wszystko. Dajmy na przykład elfy. Wygląd zewnętrzny, mit/legenda o powstaniu (wypadałoby napisać na podstawie tolkiena bo w końcu to jego rasa i nie można zapomnieć o tym ), skąd się znalazły na terenach lor (no tu akurat byłoby łatwo bo z tego co wiem w storyline ma być że żyją tu od 1000 lat a nikt nie wie co było przed tym - gorzej bedzie z krasnoludami czy gnomami), wspólne i ogólne cechy charakteru (np elfy lubią obszary leśne, a przynajmniej teoretycznie...)
No i wiecie o co kaman, wykorzystajcie temat do maximum :]. Możecie sobie pomóc opisami ras prestiżowych i na podstawie tego opisywać reszte. Ktoś się pisze? 5 ras do spisania, tak tak nie rwać się dla wszystkich starczy

Offline

 

#2 2009-04-20 23:18:45

Felixis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: Rasy

tylko dodam, że wypadałoby ustalić też przedział wiekowe... żeby później nie było, ze jedne elfy mają setkę i są już "mega stare" a inne 500 i dopiero wchodzą w dorosłość ^^ (wiem wiem... ograniczanie graczy... ale to akurat powinno być znormalizowane dla wszystkich...)


@Edit:
Ja mogę spróbować ludzi

Ostatnio edytowany przez Felixis (2009-04-21 11:53:43)

Offline

 

#3 2009-04-21 15:13:15

Arion

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Rasy

No i gites, jak napiszesz to ślij na gg

Offline

 

#4 2009-05-17 12:16:47

Felixis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: Rasy

od razu mówie, że tych ludzi to zrobię jutro, albo pojutrze ;P bo jeszcze tylko dziś muszę kuć prezentację Mam nadzieję więc że wreszcie coś tu ruszy, jak i ja się sprężę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tecktonik.pun.pl www.minecraftplx1.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.avatar-pbf.pun.pl www.aklasalublin.pun.pl